Field Formatter Template (8.x-1.0-beta17) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: About
bo: གསལ་བཤད
