Field Formatter Template (8.x-1.0-beta17) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Reset
tr: Sıfırla

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Field
tr: Alan

en: Custom
tr: Özel

en: Template
tr: Şablon

en: About
tr: Hakkında
