Field Formatter Template (8.x-1.0-beta20) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: - None -
az: - heç nə -

en: Field
az: Sahə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: About
az: Haqqında
