Field Formatter Template (8.x-1.0-beta20) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Reset
da: Gendan

en: - None -
da: - Ingen -

en: Field
da: Felt

en: Custom
da: Tilpasset

en: Template
da: Skabelon

en: About
da: Om
