Field Formatter Template (8.x-1.0-beta20) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Field
km: វាល

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: About
km: អំពី
