Field Formatter Template (8.x-2.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Field
hu: Mező

en: Custom
hu: Egyéni

en: Template
hu: Sablon

en: About
hu: Leírás

en: More Information
hu: További tudnivalók

en: Displays rows in a Bootstrap Grid layout
hu: A sorokat egy Bootstrap rács elrendezésben jeleníti meg
