Field Formatter Template (8.x-2.2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: - None -
ca: - Cap -

en: Field
ca: Camp

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Template
ca: Plantilla

en: About
ca: Detalls
