Field Formatter Template (8.x-2.2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Reset
is: Endursetja

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Field
is: Svæði

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Template
is: Sniðmát

en: About
is: Um
