Field Formatter Template (8.x-2.2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Reset
it: Ripristina

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Field
it: Campo

en: Custom
it: Personalizzato

en: About
it: Informazioni
