Field Formatter Condition (4.0.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Author
am: ደራሲ

en: Condition
am: ሁኔታ

en: Leave blank for %anonymous.
am: %anonymous ባዶ ተው።

en: Negate
am: አሉታዊ

en: Case sensitive
am: መልከፊደል ትብ
