Field Formatter Condition (4.0.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Author
bs: Autor

en: Field
bs: Polje

en: Fields
bs: Polja

en: Conditions
bs: Uslovi

en: Leave blank for %anonymous.
bs: Ostavite prazno za %anonymous.

en: Case sensitive
bs: Razlika između malih i velikih slova
