Field Formatter Condition (4.0.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Field
eo: Kampo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Conditions
eo: Kondiĉoj

en: Condition
eo: Kondiĉo

en: Leave blank for %anonymous.
eo: Lasu malplena por %anonymous.

en: Negate
eo: Negaciu

en: Case sensitive
eo: Usklecodistinga
