Field Formatter Condition (4.0.0) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Author
es: Autor

en: Field
es: Campo

en: Fields
es: Campos

en: Conditions
es: Condiciones

en: Condition
es: Condición

en: Leave blank for %anonymous.
es: Dejar vacío para %anonymous.

en: Negate
es: Negar

en: About
es: Acerca de

en: Case sensitive
es: Distingue mayúsculas de minúsculas

en: not set
es: sin establecer

en: not
es: no

en: All pages except those listed
es: Todas las páginas excepto las que se enumeran

en: Only the listed pages
es: Sólo las páginas enumeradas

en: If checked, the condition result is negated such that it returns TRUE if it evaluates to FALSE.
es: Si está marcada, el resultado de la condición se niega tal que devuelve TRUE si evalúa como FALSE.
