Field Formatter Condition (4.0.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Author
eu: Egilea

en: Field
eu: Eremua

en: Fields
eu: Eremuak

en: Condition
eu: Baldintza

en: Leave blank for %anonymous.
eu: Hutsik utzi %anonymous -rentzat.

en: About
eu: (r)i buruz

en: not
eu: ez

en: All pages except those listed
eu: Orri guztietan zerrendan agertzen direnetan izan ezik

en: Only the listed pages
eu: Bakarrik zerrendatutako orrialdeetan
