Field Formatter Condition (4.0.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Author
fa: نویسنده

en: Field
fa: فیلد

en: Fields
fa: فیلدها

en: Conditions
fa: شرط‌ها

en: Condition
fa: شرط

en: Leave blank for %anonymous.
fa: برای %anonymous خالی بگذارید.

en: Negate
fa: نقیض

en: About
fa: درباره

en: Case sensitive
fa: حساس به بزرگی و کوچکی حروف

en: All pages except those listed
fa: همه صفحه‌ها به جز صفحه‌های لیست شده.

en: Only the listed pages
fa: تنها در صفحه‌های لیست شده.
