Field Formatter Condition (4.0.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Author
hr: Autor

en: Field
hr: Polje

en: Fields
hr: Polja

en: Leave blank for %anonymous.
hr: Ostaviti prazno za %anonymous.

en: About
hr: Opis

en: Case sensitive
hr: Osjetljiv na velika i mala slova

en: All pages except those listed
hr: Sve stranice osim navedenih

en: Only the listed pages
hr: Samo na navedenim stranicama
