Field Formatter Condition (4.0.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Author
hu: Szerző

en: Field
hu: Mező

en: Fields
hu: Mezők

en: Conditions
hu: Feltételek

en: Condition
hu: Feltétel

en: Leave blank for %anonymous.
hu: Üresen hagyandó ha %anonymous.

en: Negate
hu: Negálás

en: About
hu: Leírás

en: Case sensitive
hu: Kis és nagybetű érzékeny ellenőrzés

en: not set
hu: nincs beállítva

en: not
hu: nem

en: All pages except those listed
hu: Minden oldal, kivéve a listában szereplők

en: Only the listed pages
hu: Csak a listában szereplő oldalak
