Field Formatter Condition (4.0.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Field
hy: Դաշտ

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Condition
hy: Վիճակ

en: Leave blank for %anonymous.
hy: Թողեք դատարկ, %anonymous -ի համար։

en: Negate
hy: Ժխտել
