Field Formatter Condition (4.0.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Author
oc: Autor

en: Field
oc: Camp

en: Fields
oc: Camps

en: Conditions
oc: Condicions

en: Leave blank for %anonymous.
oc: Daissatz void per %anonymous.

en: Negate
oc: Invèrse

en: About
oc: A prepaus

en: Case sensitive
oc: Sensible a la casse

en: not
oc: pas

en: All pages except those listed
oc: Totas las paginas, levat las que son listadas

en: Only the listed pages
oc: Solament las paginas listadas

en: If checked, the condition result is negated such that it returns TRUE if it evaluates to FALSE.
oc: Se elle es marcada, lo resultat de la condicion es niée ​​tel qu'il tòrna VRAI se elle es avalorada a FAUX.
