Field Formatter Condition (4.0.0) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Author
pt: Autor

en: Field
pt: Campo

en: Fields
pt: Campos

en: Conditions
pt: Condições

en: Condition
pt: Condição

en: Leave blank for %anonymous.
pt: Deixe em branco para %anonymous.

en: Negate
pt: Negar

en: About
pt: Sobre

en: Case sensitive
pt: Diferenciar maiúsculas e minúsculas

en: not set
pt: não definido

en: not
pt: não

en: All pages except those listed
pt: Todas as páginas, exceto as listadas

en: Only the listed pages
pt: Apenas nas páginas listadas
