Field Formatter Condition (4.0.0) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Author
ro: Autor

en: Field
ro: Câmp

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Conditions
ro: Condiții

en: Condition
ro: Condiție

en: Leave blank for %anonymous.
ro: Lăsați liber pentru %anonymous.

en: Negate
ro: Neagă

en: About
ro: Despre

en: Case sensitive
ro: Sensibil la majuscule

en: not set
ro: nu este setat

en: not
ro: nu

en: All pages except those listed
ro: Pe toate paginile cu excepţia celor listate

en: Only the listed pages
ro: Numai în paginile listate
