Field Formatter Condition (4.0.0) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Author
ar: المؤلف

en: Field
ar: حقل

en: Fields
ar: الحقول

en: Conditions
ar: الشروط

en: Condition
ar: شرط

en: Leave blank for %anonymous.
ar: دعها فارغة ل%anonymous.

en: Negate
ar: نفي

en: About
ar: حول

en: Case sensitive
ar: حساس لحالة الأحرف

en: not set
ar: غير محدد

en: not
ar: غير

en: All pages except those listed
ar: كل الصفحات باستثناء تلك المدرجة في القائمة

en: Only the listed pages
ar: فقط الصفحات المدرجة في القائمة

en: If checked, the condition result is negated such that it returns TRUE if it evaluates to FALSE.
ar: عند تحديده، يتم نفي نتيجة الشرط بحيث أنه يُرجع TRUE إذا كانت نتيجة تقييمه FALSE.
