Field Formatter Condition (4.0.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Author
az: Müəllif

en: Field
az: Sahə

en: Fields
az: Sahələr

en: Condition
az: Vəziyyət

en: Leave blank for %anonymous.
az: %anonim üçün boş buraxın

en: Negate
az: İnkar et

en: About
az: Haqqında

en: Case sensitive
az: Böyük hərflərə həssasdır

en: not set
az: təyin olunmayıb

en: not
az: yox
