Field Formatter Condition (4.0.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Author
be: Аўтар

en: Field
be: Поле

en: Fields
be: Палі

en: Condition
be: Умова

en: Leave blank for %anonymous.
be: Пакіньце пустым для %anonymous.

en: Negate
be: Звярнуць

en: About
be: Аб

en: Case sensitive
be: З улікам рэгістру

en: All pages except those listed
be: Усе старонкі, акрамя пералічаных

en: Only the listed pages
be: Толькі пералічаныя старонкі
