Field Formatter Condition (4.0.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Leave blank for %anonymous.
bo: %anonymous་ལ་སྟོང་པ་བསྐྱུར་དགོས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Case sensitive
bo: ཡི་གི་ཆེ་ཆུང་གིས་དབྱེ་བ

en: All pages except those listed
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་མ་གཏོགས་པའི་དྲ་ངོས་ཡོངས

en: Only the listed pages
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་ཁོ་ན
