Field Formatter Condition (4.0.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Author
cs: Autor

en: Field
cs: Pole

en: Fields
cs: Pole

en: Conditions
cs: Podmínky

en: Condition
cs: Podmínka

en: Leave blank for %anonymous.
cs: Ponechat prázdné pro %anonymous.

en: Negate
cs: Negovat

en: About
cs: Popis

en: Case sensitive
cs: Rozlišovat velikost znaků

en: not set
cs: nenastaveno

en: not
cs: ne

en: All pages except those listed
cs: Všechny stránky kromě uvedených

en: Only the listed pages
cs: Jen uvedené stránky
