Field Formatter Condition (4.0.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Author
cy: Awdur

en: Field
cy: Maes

en: Fields
cy: Meysydd

en: Leave blank for %anonymous.
cy: Gadael yn wag i %anonymous

en: Case sensitive
cy: Achos sensitif
