Field Formatter Condition (4.0.0) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Author
da: Forfatter

en: Field
da: Felt

en: Fields
da: Felter

en: Conditions
da: Vilkår

en: Condition
da: Betingelse

en: Leave blank for %anonymous.
da: Lad feltet stå tomt for %anonymous.

en: Negate
da: Modvirk

en: About
da: Om

en: Case sensitive
da: Forskel på store/små bogstaver

en: not set
da: ikke sat

en: not
da: ikke

en: All pages except those listed
da: Alle sider undtagen de nævnte

en: Only the listed pages
da: Kun de viste sider
