Field Formatter Condition (4.0.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Author
et: Autor

en: Field
et: Väli

en: Fields
et: Väljad

en: Conditions
et: Tingimused

en: Condition
et: Tingimus

en: Leave blank for %anonymous.
et: Jäta tühjaks, et oleks  %anonymous .

en: Negate
et: Eita

en: About
et: Programmist

en: Case sensitive
et: Tõstutundlik

en: not set
et: pole määratud

en: not
et: ei

en: All pages except those listed
et: Kõigil lehtedel peale loetletute

en: Only the listed pages
et: Ainult loetletud lehtedel
