Field Formatter Condition (4.0.0) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Author
fi: Tekijä

en: Field
fi: Kenttä

en: Fields
fi: Kentät

en: Conditions
fi: Ehdot

en: Condition
fi: Riippuvuus

en: Leave blank for %anonymous.
fi: Jätä tyhjäksi käyttäjälle %anonymous.

en: Negate
fi: Käänteistä

en: About
fi: Tietoja

en: Case sensitive
fi: Kirjasinkokoriippuvainen

en: not set
fi: ei asetettuna

en: not
fi: ei

en: All pages except those listed
fi: Kaikki paitsi listatut sivut

en: Only the listed pages
fi: Vain listatut sivut

en: If checked, the condition result is negated such that it returns TRUE if it evaluates to FALSE.
fi: Mikäli valittuna, ehdon tulos käänteistetään niin että sen palauttaessa TRUE se tulkitaan FALSE.
