Field Formatter Condition (4.0.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Author
gl: Autor/a

en: Field
gl: Campo

en: Fields
gl: Campos

en: Conditions
gl: Condicións

en: Condition
gl: Condición

en: Leave blank for %anonymous.
gl: Déixeo en branco para %anonymous.

en: About
gl: Información

en: Case sensitive
gl: Sensíbel á capitalización

en: not
gl: non

en: All pages except those listed
gl: Todas as páxinas excepto as que se enumeran

en: Only the listed pages
gl: Só as páxinas enumeradas
