Field Formatter Condition (4.0.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Author
gu: લેખક

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Condition
gu: શરત

en: About
gu: વિશે
