Field Formatter Condition (4.0.0) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Author
he: מחבר/ת

en: Field
he: שדה

en: Fields
he: שדות

en: Conditions
he: תנאים

en: Condition
he: מצב

en: Leave blank for %anonymous.
he: השאר ריק עבור %anonymous.

en: Negate
he: שלילי

en: About
he: אודות

en: Case sensitive
he: תלוי רישיות

en: not set
he: לא נקבע

en: not
he: איננו

en: All pages except those listed
he: בכל העמודים, חוץ מאלו שמופיעים ברשימה

en: Only the listed pages
he: רק בעמודים שברשימה להלן
