Field Formatter Condition (4.0.0) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Author
id: Penulis

en: Field
id: Bidang

en: Fields
id: Bidang isian

en: Conditions
id: Kondisi

en: Condition
id: Kondisi

en: Leave blank for %anonymous.
id: Kosongkan jika ingin sebagai %anonymous.

en: Negate
id: Meniadakan

en: About
id: Tentang

en: Case sensitive
id: Karakter sensitif

en: not set
id: tidak diatur

en: not
id: bukan

en: All pages except those listed
id: Semua halaman kecuali yang tercantum

en: Only the listed pages
id: Hanya halaman yang terdaftar
