Field Formatter Condition (4.0.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Author
is: Höfundur

en: Field
is: Svæði

en: Fields
is: Svæði

en: Conditions
is: Skilyrði

en: Leave blank for %anonymous.
is: Skiljið eftir autt fyrir %anonymous

en: About
is: Um

en: Case sensitive
is: Háð há/lágstöfum
