Field Formatter Condition (4.0.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Author
jv: Penulis

en: Fields
jv: Field

en: Leave blank for %anonymous.
jv: Kosongna waé kanggo @anonymous.

en: About
jv: Ngenani

en: All pages except those listed
jv: Kabèh kaca kejaba nang daftar iki

en: Only the listed pages
jv: Namung kaca nang daftar iki
