Field Formatter Condition (4.0.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Condition
kn: ಪರಿಸ್ಥಿತಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Case sensitive
kn: ಕೇಸ್ ಸಂವೇದಿ
