Field Formatter Condition (4.0.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Author
lt: Autorius

en: Field
lt: Laukelis

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Condition
lt: Sąlyga

en: Leave blank for %anonymous.
lt: Jei paliksite tuščią bus %anonymous.

en: Negate
lt: Paneigti

en: About
lt: Apie

en: Case sensitive
lt: Skirti didžiąsias ir mažąsias raides

en: not set
lt: nenustatyta

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai
