Field Formatter Condition (4.0.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Author
lv: Autors

en: Field
lv: Lauks

en: Fields
lv: Lauki

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: Condition
lv: Nosacījums

en: Leave blank for %anonymous.
lv: Lai kā sagatavotājs tiktu norādīts %anonymous, atstājiet lauku tukšu.

en: Negate
lv: Nolieguma

en: About
lv: Par

en: Case sensitive
lv: Reģistrjutīgs

en: not set
lv: nav iestatīts

en: not
lv: nav

en: All pages except those listed
lv: Visas lapas izņemot norādītās

en: Only the listed pages
lv: Tikai norādītajās lapās
