Field Formatter Condition (4.0.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Author
mr: लेखक

en: Conditions
mr: अटी

en: Condition
mr: अट

en: Negate
mr: रद्द

en: Case sensitive
mr: केस सेन्सेटिव्ह
