Field Formatter Condition (4.0.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Author
ne: लेखक

en: Condition
ne: अवस्था

en: Leave blank for %anonymous.
ne: %anonymous को लागि खाली छाड्नुहोस् ।

en: Negate
ne: अस्विकार गर्नु

en: About
ne: बारेमा
