Field Formatter Condition (4.0.0) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Author
nl: Auteur

en: Field
nl: Veld

en: Fields
nl: Velden

en: Conditions
nl: Voorwaarden

en: Condition
nl: Voorwaarde

en: Leave blank for %anonymous.
nl: Leeglaten voor %anonymous.

en: Negate
nl: Voorwaarde omkeren

en: About
nl: Over

en: Case sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

en: not set
nl: niet ingesteld

en: not
nl: niet

en: All pages except those listed
nl: Alle pagina's behalve de genoemde

en: Only the listed pages
nl: Alleen de genoemde pagina's
