Field Formatter Condition (4.0.0) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Author
pl: Autor

en: Field
pl: Pole

en: Fields
pl: Pola

en: Conditions
pl: Warunki

en: Condition
pl: Warunek

en: Leave blank for %anonymous.
pl: Zostaw puste aby jako autor wyświetlił się %anonymous.

en: Negate
pl: Negacja

en: About
pl: O stronie

en: Case sensitive
pl: Wielkość liter ma znaczenie

en: not set
pl: nie ustawione

en: not
pl: nie

en: All pages except those listed
pl: Wszystkie strony z wyjątkiem wymienionych

en: Only the listed pages
pl: Tylko wymienione strony

en: If checked, the condition result is negated such that it returns TRUE if it evaluates to FALSE.
pl: Jeżeli ta opcja jest włączona to wynik warunku jest negowany w ten sposób jeżeli warunek jest PRAWDĄ to zwracany jest FAŁSZ.
