Field Formatter Condition (4.0.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Author
sk: Autor

en: Field
sk: Pole

en: Fields
sk: Polia

en: Conditions
sk: Podmienky

en: Condition
sk: Podmienka

en: Leave blank for %anonymous.
sk: Ponechajte prázdne pre %anonymous.

en: Negate
sk: Negácia

en: About
sk: Informácie o

en: Case sensitive
sk: Rozlišovať malé/veľké písmená

en: All pages except those listed
sk: Všetky stránky okrem týchto vypísaných

en: Only the listed pages
sk: Len vypísané stránky
