Field Formatter Condition (4.0.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Author
tr: Yazar

en: Field
tr: Alan

en: Fields
tr: Alanlar

en: Conditions
tr: Koşullar

en: Condition
tr: Koşul

en: Leave blank for %anonymous.
tr: %anonymous için boş bırakın.

en: Negate
tr: Reddet

en: About
tr: Hakkında

en: Case sensitive
tr: Büyük/küçük harfe duyarlı

en: not set
tr: ayarlanmamış

en: not
tr: değildir

en: All pages except those listed
tr: Listelenenlerin haricindeki tüm sayfalar

en: Only the listed pages
tr: Sadece listelenen sayfalar
