Field Formatter Condition (4.0.0) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Author
uk: Автор

en: Field
uk: Поле

en: Fields
uk: Поля

en: Conditions
uk: Умови

en: Condition
uk: Умова

en: Leave blank for %anonymous.
uk: Для %anonymous залиште порожнім.

en: Negate
uk: Інверсія

en: About
uk: Про модуль

en: Case sensitive
uk: Чутливе до регістру

en: not set
uk: не задане

en: not
uk: не

en: All pages except those listed
uk: Всі сторінки, окрім перелічених

en: Only the listed pages
uk: Тільки перелічені сторінки

en: If checked, the condition result is negated such that it returns TRUE if it evaluates to FALSE.
uk: Якщо позначено, результати умови буде замінений на протилежний, тобто отримувана ХИБНІСТЬ буде замінена на ІСТИНУ.

en: Type of display
uk: Тип відображення

en: Hide on specific pages
uk: Приховувати на певних сторінках

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. * is used as wildcard.
uk: Вкажіть сторінки, використовуючи їх шляхи. Введіть по одному шляху у рядок. Символ '*' означає будь-який символ.
