Field Formatter Condition (4.0.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Author
ur: مصنف

en: Field
ur: فیلڈ

en: Condition
ur: شرط

en: Negate
ur: نفی

en: Case sensitive
ur: حساس کیس
