Field Formatter Condition (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Field
is: Rein

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: Leave blank for %anonymous.
is: Lat reinina vera blanka hjá brúkaranum %anonymous.

en: About
is: Um

en: Only the listed pages
is: Einans listaðu síður
