Field Formatter Condition (8.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Condition
th: เงื่อนไข

en: Leave blank for %anonymous.
th: ปล่อยว่างสำหรับ %anonymous

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: All pages except those listed
th: ทุกหน้ายกเว้นในรายการ

en: Only the listed pages
th: เฉพาะหน้าที่อยู่ในรายการ
