Field Formatter Condition (8.x-3.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Author
sv: Författare

en: Field
sv: Fält

en: Fields
sv: Fält

en: Conditions
sv: Villkor

en: Condition
sv: Villkor

en: Leave blank for %anonymous.
sv: Lämna detta tomt för %anonymous.

en: Negate
sv: Negera

en: About
sv: Om

en: Case sensitive
sv: Skiftlägeskänslig

en: not set
sv: ej satt

en: not
sv: inte

en: All pages except those listed
sv: Alla sidor förutom de angivna

en: Only the listed pages
sv: Enbart de angivna sidorna
